تبلیغات
اولین وبلاگ طرفداران تیلور لاتنر در ایران - مصاحبه ی تیلور لاتنر با Nine To Five
اولین وبلاگ طرفداران تیلور لاتنر در ایران

تیلور لاتنر در سفر خود به استرالیا مصاحبه ای با Nine To Five داشته، كه ترجمه ی آن را برایتان می آوریم. او در این مصاحبه در باره ی كار با بازیگران همكارش صحبت می كند و می گوید كه چطور جوانی كه به تازگی هجده ساله شده با این همه موفقیت و شهرت دست و پنجه نرم می كند .
 
Click to view full size image
 
 
تیلور لاتنر در سفر خود به استرالیا مصاحبه ای با Nine To Five داشته، كه ترجمه ی آن را برایتان می آوریم. او در این مصاحبه در باره ی كار با بازیگران همكارش صحبت می كند و می گوید كه چطور جوانی كه به تازگی هجده ساله شده با این همه موفقیت و شهرت دست و پنجه نرم می كند . مصاحبه در ادامه مطلب...

Click to view full size image

 

NINE TO FIVE: او را بیشتر برای كاراكترش جیكوب بلك كه برای جنگیدن با خون آشام ها به گرگینه تبدیل می شود می شناسیم. بیشتر ما داستان را می دانیم. دختر جوانی در دام عشق یك خون آشام می افتد، خون آشام برای محافظت از او تركش می كند، دختر تخریب می شود، گرگینه با او در دوستی باز می كند و عشقی بین آنها بوجود می آید، خون آشام باز می گردد و مثلث عشقی عمیق تر می شود.

او می گوید: «مسئله ی مهمیه كه دور و برت رو با كسانی كه همیشه باهاشون وقت می گذروندی پر كنی، نزدیك ترین دوستانت و خونوادت و اون موضعت رو عوض نكنی. من دو تا زندگی مختلف رو زندگی می كنم. توی دنیای توآیلایت میرم و كارم رو انجام میدم - و این همون چیزیه كه واقعاً هست، یك شغل - و بعد میرم خونه، پیش خونواده و دوستان. برمی گردی و همون زندگی ای كه قبلاً می كردی رو می كنی.»

اما زندگی نمی تواند به این سادگی باشد. اون پر درآمدترین بازیگر نوجوان دنیاست؛ به هرجا كه سر می زند پاپاراتزی ها ردش را می گیرند و نامش روی خیلی از مجلات است.

مسلماً نمی تواند به این آسانی به زندگی عادی برگردد.

«زندگی من فرق كرده، البته كه نرمال نیست - هنوز نمی تونم حتی به خودم بقبولونمش.
قدم به بیرون كه میزاری پاپاراتزی ها و طرفدارها هستن، اما هنوزم مواجه شدن باهاشون غافلگیر كننده اس. مهم ترین چیز اینه كه نمیتونی اجازه بدی این زندگیت رو عوض كنه و خیلی روت تاثیر بزاره چون دیوونت می كنه. هرچیزی خوبی و بدیهایی داره، اما منفعت ها برای من خیلی وزنشون از ضررها بیشتره بنابراین به كارام ادامه میدم.»

منافع می تواند شامل میلیون ها دلاری كه او برای فیلم های توآیلایت می سازد باشد و، تحسین های تمام آن زن ها و مردها در سرتاسر جهان. هروقت اسم او به میان می آید، اندام او موضوعی است كه بیشتر از همه در باره اش حرف می زنند. عضلات شكمش حتی در لیست "پنج بهترین شكم های عضلانی" Access Hollywood شماره یك بود. او از این توجه خسته نمی شود، اما می گوید كه بعضی وقت ها یكم خجالت برانگیز می شود.

شایعه شده بود كه كارگردان ماه نو به خاطر تفاوت های ویزیكی زیادی كه لاوتنر با كاراكترش در فیلم دوم داشته حتی به فكر تعویض لاوتنر افتاده بوده، اما لاوتنر برای یك سال به طور ممتد تمرین كرد تا جایگاهش را در این مجموعه محكم نگه دارد. او برای بازگشت به نقشش نزدیك 15 كیلو وزن اضافه كرد.

حتماً او اگر برای كاراكتر خون آشام رابرت پتینسون، ادوارد كالن، انتخاب می شد، لازم نبود چنین رژیم سختی را دنبال كند.

او بعضی وقت ها با خود فكر می كند كه زندگی در "طرف دیگر" چگونه است:

«فقط واسه اینكه حس كنم چجوریه، فقط واسه اینكه با خون آشام ها كار می كنم، بدم نمیاد یه خورده طعمشو بچشم.»

اما چه خون آشام چه گرگینه، شهرت به این ستارگان توآیلایتی فرصت های بسیاری ارزانی داشته است.

مورد عشق ورزی قرار گرفتن، پول و شاید حتی قدرت. دنبال كردن سفر این ستاره ها جالب خواهد بود.

تیلور لاوتنر درباره ی كریستین استوارد: «اون دختر فوق العاده ایه؛ ما شدیداً دوستان نزدیكی هستیم، بنابراین رسانه ها هرچی می خوان می تونن بگن، این روی دید من نسبت به اون اثری نمیزاره.»

تیلر لاوتنر راجع به رابرت پتینسون: «اون یكی از بامزه ترین افرادیه كه تا حالا دیدم. به نظر من حس شوخ طبعی اون خیلی متفاوته اما نمی تونم دست از خندیدن با اون بكشم. هرموقع باید صحنه هایی رو بگیریم كه من باید ازش متنفر باشم و سرش داد بزنم، به محض اینكه می گن كات، من دارم به اون می خندم واسه همین خیلی سخته با همچین پسر خوبی بدجنس باشی.»

در باره ی دكوتا فنینگ: «اون بطرز مسخره ای با استعداده. من با تماشای فیلمای اون بزرگ شدم، یكی از فیلم هایی كه همیشه مورد علاقم بوده، Man On Fire، اون درش بازی می كنه. واسه همین خیلی باحاله كه اون بخشی از اینها باشه.»

درباره ی تیلور سوئیفت/ درامای كنای وست در VMA: «من نمی دونستم چه اتفاقی داره میفته. (زمانی كه تیلور و ش......ا در مراسم VMA جایزه ی بهترین موزیك ویدئو را به تیلور سوئیفت می دادند، وست روی صحنه پرید، میكروفون را از دست سوئیفت گرفت و گفت كه این جایزه حق بیانسه بوده.) فكر می كردم یه نمایشه. وقتی كنای از صحنه رفت و تیلور چرخید و من صورتشو دیدم تازه گفتم: من الآن خیلی گیج شدم. این واقعی بود؟»

نوشته شده در چهارشنبه 2 تیر 1389 ساعت 09:54 ق.ظ توسط لورین لاتنر نظرات | |قالب جدید وبلاگ پیچك دات نت